สำหรับคู่นี้กำลังมาแรงเลยทีเดียวนะครับสำหรับ ยูโด และ ฟลุ้ค ซึ่งกำลังมีงานคู่ซีรีส์อย่าง ภารกิจนายเทวดา (Make a Wish) ซึ่งทั้งคู่กำลังจะไปแฟนมิตที่ประเทศญี่ปุ่น วันที่ 21 ตุลาคมนี้ด้วยนะ
“For this couple, they are both doing really well right now, especially for Judo and Fluke, who are currently working on a series project together, ‘Make a Wish.’ Both of them will be attending a fan meeting in Japan on October 21st.”
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F50rGZVasAATPM9.jpg)
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F50rGKea0AAxBtR.jpg)
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F51FmPFa0AE1Nz6.jpg)
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F51FmD7boAA7_NH.jpg)
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F51SrdoaQAA3Qo8.jpg)
![](https://allboy.me/wp-content/uploads/2023/09/F51SrS6aEAAKZ9x.jpg)
ขอบคุณภาพจาก X ของคุณ เก้า รุจิตรานนท์ ด้วยนะครับ